upominek świąteczny dla dzieci

Upominek świąteczny dla dzieci w różnym wieku, sprawdź inspiracje!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Co roku pojawia się ten sam problem: jaki zabawki dla dzieci wybrać? W tym artykule podamy pomysły na zabawki dla dzieci w różnym wieku. Upominek świąteczny dla dzieci to nie lada wyzwanie – wybierz go wraz z nami!

Jaki upominek świąteczny dla dzieci, a szczególnie dla dziewczynki wybrać?

Lalka Barbie to przyjaciółka każdej małej dziewczynki. Lalki te towarzyszą najmłodszym już od kilkudziesięciu lat. Moda na nie wcale nie przemija. Lalki Barbie uprawiają bardzo różne zawody, dzięki czemu dziewczynki uczą się tego, że nic nie ogranicza je w wyborze swojej przyszłej pracy.

Wspaniałymi zabawkami, które sprawdzą się dla każdej dziewczynki, są domki dla lalek Barbie. Te domki to moc niesamowitej zabawy! Istnieje bardzo duży wybór domków dla lalek Barbie. Ceny są różne: można znaleźć już coś w okolicach kilkudziesięciu lub stu kilkudziesięciu złotych, są też takie domki, które kosztują ok. tysiąca złotych.

Domki mogą być małe i skromne, jak i naprawdę duże. Utrzymane są one zazwyczaj w jasnej, często w różowej kolorystyce. Jest to znakomity rodzaj upominku świątecznego dla dzieci, które kochają lalki Barbie.

Jaki upominek świąteczny dla dzieci nada się dla przedszkolaka?

Jaki upominek warto sprawić trzylatkom lub nieco starszym dzieciakom? Warto z pewnością postawić na zabawki Masza i niedźwiedź. Przeniosą one dziecko do świata tej kultowej bajki.  Do wyboru jest lalka Masza oraz zestaw: lalka Masza z maskotką niedźwiedzia. Można zakupić dziecku domek Maszy albo chatkę niedźwiedzia. Można kupić także kolejkę na torach z naszymi ulubionymi bohaterami. Zabawki z serii Masza i niedźwiedź to wspaniały upominek świąteczny dla dzieci, a szczególnie małych miłośników tej rozkosznej bajki.

Co można kupić dziesięciolatkom?

Jak wybrać upominki świąteczne dla dzieci, które skończyły dziesiąty rok życia? Z pewnością zabawki dla małych dzieci nie wchodzą już w grę. Na co się więc zdecydować? Doskonałym pomysłem będą gry planszowe dla 10 latków. Takie gry to znakomity sposób na spędzenie wspaniałego czasu ze swoim dzieckiem. Na rynku jest ogromny wybór gier planszowych. Można wybrać „7 cudów świata”, „Łąkę” czy „Munchkina”.

Dla dziesięciolatków szczególnie polecana jest gra „Catan” – wciągną się w nią wszystkie młode osóbki, a także ich rodzice! „Catan” to gra strategiczna. Budujemy w niej drogi, osady i miasta. Pozyskujemy z planszy różne surowce: wełnę, glinę, kamień, drewno oraz zboże. W grze chodzi o to, by zdobyć dziesięć punktów. Dzięki temu, że istnieje nieskończona ilość układów planszy, „Catan” nigdy się nie nudzi. Warto wiedzieć, że istnieją różne wersje gry oraz dodatki do niej.

Podsumowanie

Wybór upominku świątecznego dla dzieci nie jest łatwy. Ważne, by upominek dostosować do wieku dziecka. Na rynku jest przeogromny wybór różnych zabawek. Jak wybrać z nich te najlepsze? Może warto postawić na sprawdzone rozwiązania i wybrać zabawki, które od lat cieszą się popularnością? Są nimi z pewnością domki dla lalek Barbie oraz zabawki Masza i niedźwiedź. Starszym dzieciom warto zafundować jakąś wciągającą grę, np. „Catan”.